Aktuality

ČSAD Střední Čechy,a.s. se připojila k projektu ŘÍDÍM DOBŘE.cz

ČSAD Střední Čechy,a.s. se připojila k projektu ŘÍDÍM DOBŘE.cz, což je unikátní český projekt společenské odpovědnosti nové generace.

PROJEKTOVÉ MOTTO

Na začátku byla touha změnit svět k lepšímu. Začít s tím na českých silnicích. Nastartovat změnu v každém z nás. Odspodu, z ulice, od obyčejných lidí. Na silnici i na chodníku…

ČSAD Střední Čechy,a.s. se připojila k projektu ŘÍDÍM DOBŘE.cz, což je unikátní český projekt společenské odpovědnosti nové generace. Aktivním zapojením jednotlivých řidičů i firemních vozových parků pomáhá snižovat nehodovost na českých silnicích. Samolepka na automobilu nejen proklamuje aktivní zapojení řidiče do projektu, umožňuje také ostatním účastníkům silničního provozu identifikaci daného vozu spojenou s možností internetové zpětné vazby. Pochvala, poděkování za slušnou jízdu, nebo vzájemná on-line diskuse nad prohřešky umožňují kultivaci chování na silnicích a rozvoj projektu. To vše díky propojení klasických komunikačních kanálů a prostředí internetu a sociálních médií.   Projekt rovněž posiluje povědomí o práci profesionálních řidičů.

Zpět